Yeni iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak?

Yeni iPhone 8’in fiyatı ne kadar?

Yeni iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak? Resmi olarak açıklama yapılana kadar iPhone 8 tanıtılana kadar söylentiler, dedikodular hala devam edecek. Her yıl yaşanılan şeyler aslında. iPhone 8 tanıtıldığı günün ertesi günü iphone 9 haberleri çıkacak şaka gibi resmen. Bu arada yeni çıkan iPhone’un adının iphone pro olacağını düşünüyorum yada 10.yıla özel bir isimle gelecektir. 10.yıla özel bir telefon olacağı için ismi iPhone 8 olmayacaktır. Göreceğiz…

Yeni iPhone 8‘in fiyatı ne kadar olacak? Gelelim yeni tanıtılacak olan iPhone’un fiyatına. Tartışmalar hala devam ediyor. The New york Times’a göre yeni tanıtılacak olan iPhone’un fiyatı yaklaşık olarak 999$ olacak.

Yeni iPhone 8’in fiyatı ne kadar olacak?

Apple, önümüzdeki ay iPhone 7 S, 7 S Plus ve tamamen yenilenmiş olan 10. yıla özel 5.8 inç yeni iPhone modelini tanıtacak.  Eylül’ün ikinci haftası gibi tanıtılacağını düşünüyoruz. The New York Times’ın raporuna göre telefonun fiyatı yaklaşık olarak 999$ olacak. Beklentiler ise bu fiyatın biraz daha altında olacağı yönünde. Bu bahsedilen fiyat için yeni iPhone’un giriş seviyesi olan 64 gb olan modelini alabileceğiz gibi gözüküyor. Bundan daha yüksek kapasiteli olanları cep yakabilir. Eğer çok oyun yükleyen, video ve müzik depolayan biri değilseniz 64 gb çok rahat işinizi görecektir.

Tahmin edilen fiyatlar bu şekilde. Amerikada ve Avrupada bu fiyatlar belki çok pahalı gelmiyor ama ülkemizde döviz kurununda etkisiyle bu fiyatlar  bir  hayli yükseliyor. Sizce ülkemizde yeni iPhone satışları nasıl olur? Sizce bir iPhone telefona o kadar para verilir mi? Bir iPhone olmazsa olmazmıdır yoksa daha ucuza çok daha iyi olan içinde daha çok teknoloji barındıran bir cihaz satın alınabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir