Need for Speed Payback’ten nefes kesen bir video daha.

Need for Speed Payback’ten nefes kesen bir video daha!

Çok büyük bir heyecanla beklenen Need for Speed Payback’ten oyuna dair görüntüler.

Tanıtımı yapıldığı günden itibaren uzun süredir Need for Speed hayranlarını heyecanlandıran ve sevindirebilen tek oyun olan Need for Speed Payback ile ilgili sıcak bir video daha Gamescom 2017 öncülüğünde yayımlandı.

İşte karşınızda Need for Speed Payback.

Uzun süredir heyecanla beklediğimiz Need for Speed Payback oyunu için Gamescom 2017’de yayımlanan video ile karşınızdayız. Üzülerek belirtmemizde fayda var malesef oyunun oynanış görüntülerini içermemekte. Oynanış videosunun yerine oyunun yapım aşamasında bizi nasıl bir olayın beklediğini anlatan bir video hazırlanmış. Tabiki bu yayınlanan görüntüler oyun içerisinden alınan görüntüler. Oyunun oynanışı hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Ama alınan görüntüler oyun içinden olduğu için belki az çok fikir sahibi olabiliriz.

Sözü daha fazla uzatmanın anlamı yok video nerede der gibisiniz. Video hemen altta keyifli seyirler. Oyun ne zaman piyasaya sürülecek dersek durum şu şekilde.  10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan Need for Speed Payback’in en son yayımlanan heyecanlı videosu ile baş başa bırakıyoruz.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir