MacOs Big Sur İndirilemiyor ve Yükleme Başarısız Oldu Hatası!

MacOs Big Sur İndirilemiyor ve Yükleme Başarısız Oldu Hatası!

Bir çok kullanıcı MacOs Big Sur İndirilemiyor ve Yükleme Başarısız Oldu Hatası ile karşı karşıya. Apple, aylar önce tanıtmış olduğu MacOs Big Sur sürümünü nihayet erişime açtı. Bir çok kullanıcı heyecanla bekledikleri ve içinde bir çok yenilikle gelen Big Sur sürümünü bilgisayarlarına indirmek ve kurmak için güncellemeyi indirmeye çalıştı. Bir çok kişi güncellemeyi sorunsuz bir şekilde bilgisayarlarına kurabilirken, bir çok kişi ise bir süre sonra indirme devam ederken Yükleme başarısız oldu ve “Seçili güncellemeler yüklenirken bir hata oluştu.” gibi hatalarla karşılaştı. Bu arada güncellemeyi indirme sorunu hala devam ediyor.

Apple servislerinin durumlarının kontrol edilebildiği bu sayfada(Sayfaya gitmek için tıklayınız.) Apple, kullanıcıları için “Kullanıcılar, Mac bilgisayarlara MacOS Yazılım Güncellemelerini indirememiş olabilir.” notunu düştü. Bu günceleme sorunun temelinde bir çok kişinin aynı anda sunuculara yüklenmiş olması yatmaktadır. Yani bilgisayarınızla ilgili bir sorun yoktur. Bununla birlikte MacOs Big Sur güncellemesinin boyutu gerçekten çok büyük. Bir diğer sebep olarakta bunu gösterebiliriz.

12.18 Gb’lık bir büyüklüğe sahip olan güncelleme dosyasının inmesi uzun bir süre alacağını için bu yüklenmenin sebebi bu olabilir. Yakın zamanda bu yoğunluk azalacak ve güncellemeler sorunsuz bir şekilde inecektir.

MacOs Big Sur güncellemesinin ne gibi yenilikler getirdiğini görmek için tıklayınız.

Diğer Apple haberlerini incelemek için tıklayınız.

MacOs Big Sur güncelleme sorunu hala devam ediyor mu?


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir