Kucoin Shares nedir ve inanılmaz yükselişi.

/ 26 Mart 2019 / 378 views / yorumsuz
Kucoin Shares nedir ve inanılmaz yükselişi.

Kucoin Shares nedir ve inanılmaz yükselişi.

Kripto para denince akla ilk gelen kripto para birimi Bitcoindir. Bundan aylar öncesinde 17 bin dolar civarında seyreden Bitcoin, Çin hükümetinin yaptığı bir açıklamayla tepe takla oldu ve o hızlı yükselişini hızlı bir düşüşe döndürdü. Bitcoin ara sıra yükselme eğilimi göstersede o günden beridir hala eski formuna dönmüş değil.

Tabiki sadece bitcoin yok kripto para piyasasında, bir çok Altcoin mevcut. Bunlardan biri Kucoin Shares. Kucoin borsasında işlem gören Kucoin Shares son zamanlarda çok hızlı bir yükseliş içinde. Son 20 günde 0.46 seviyesinden 1.33 (bugün itibariyle) seviyesine yükseldi ve her gün hızlı bir şekilde yükseliyor. Bu hızlı yükselişim bir sebebi Kucoin borsasının kullanıcılarına bonuslar dağıtması olabilir. Kucoin borsasında, Kucoin Shares alıp elinizde tutarsanız elinizde tuttuğunuz miktara oranla size Kucoin Shares olarak bonus vermekte. Bonuslar hakkında detaylı bilgiyi Kucoin web sitesinde bulabilirsiniz. Sitenin türkçe dil desteği mevcut.

Web sitesini ziyaret etmek için lütfen bağlantıya tıklayınız. Web Sitesi Bağlantısı: Kucoin.com. Bu web sitesinde kesinlikle tavsiye vermek amacıyla yönlendirme yapılmamaktadır. Sadece gündem hakkında bilgi verilmektedir. Yapacağınız yatırımlar tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Kripto para piyasası bir ara çok hareketliydi. Herkes bu piyasadan çok umutluydu ve gelecek burada deniyordu. Fakat şimdi görünen o ki kripto paralar bir uykuya daldı ve ne zaman uyanır bilinmez. Belkide hiç uyanmaz. Sizce kripto paraların geleceği nasıl olacak. Hayatımızda yer edinecekler mi? Gündelik hayatımızda kullanılacak kadar yaygın olabilecek mi? Bu konu hakkında fikirlerini yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Benzer Konular