Apple’ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı.

/ 6 Eylül 2017 / 1.503 views / 1 Yorum
Apple’ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı.

Apple’ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı.

Apple’ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı. iPhone 7’nin tanıtıldığı günün hemen arkasından iPhone 8 haberleri çıkmaya başlamıştı. Büyük ihtimal iPhone 8 tanıtıldığı zamanda iPhone 9 haberleri çıkacak. Yüzlerce hatta binlerce kez iPhone 8 haberi yapıldı. Haliyle beklenti çok yükseldi. Beklentinin yüksek olması gayet normal çünkü Apple her zaman bizleri şaşırtan işleriyle ön plana çıkıyor.

Yeni iPhone’un bu yıl yetişip yetişemeyeceği haberleri yapıldı. Bir çok kez bu yıla yetişemeyecek dendi sebep olarak ise Apple’ın tasarım konusunun içinden çıkamamış olması gösterildi. En büyük rakibi olan Samsung en son tanıttığı akıllı telefon ile adeta bu sektörde çığır açtı diyebiliriz. Yıllardır Apple o süregelen tasarım alışkanlığını devam ettirirken Samsung cephesinden neredeyse çerçevesiz bir akıllı telefon piyasaya sürüldü.

Durum böyle olunca Apple’ın da hem 10. yılına özel hem de Samsung’un karşısına iyi bir ürünle çıkmak istemesi beklentileri ve heyecanı çok arttırdı. Acaba nasıl bir telefon olacak diye düşünmeden edemedik.

Apple'ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı.

Beklenen güne çok az kaldı. Apple 12 Eylül Türkiye saati ile saat 20:00’de Steve Jobs Theater’dan canlı olarak merakla beklenen iPhone 8’in ve diğer ürünlerinin tanıtımını yapacak.

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor. Tanıtımı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. İphone 8'in fiyatı ne kadar olacak?

Yorum yaz

Apple’ın merakla beklenen etkinliği yaklaştı. (1 Yorum)

  1. Nasıl bir telefon olacağını çok merak ediyorum ama çok pahalı olacağı kesin. Bu konuda eminim 🙂