Apple Watch 3 için son çalışmalar başladı.

Apple Watch 3 için son çalışmalar başladı.

Apple Watch 3 için son çalışmalar başladı.

Apple Watch 3 için son çalışmalar başladı. Akıllı saatler arasında en çok tercih edilen saatlerin başında geliyordu. Gerek iPhone ile uyumu gerekse kullanıcıya sağladığı kolaylıklar gerçekten tatmin edici. Nerdeyse bir çok şeyi akıllı saatimizden yapabiliyoruz. Apple Watch Series 2 duyuruldu ve en belirgin özelliği su geçirmezlik ve dahili GPS özelliği. Yaklaşan etkinlikte Yeni iPhone’un yanında Apple Watch Seri 3’ün tanıtılacağı konuşuluyor.

Apple‘ın Macbook ve Apple Watch için önemli bir tedarikçisi olan Tayvan merkezli Quanta Computer, Çin’in haber yayın kuruluşu olan Economic Daily’e göre Apple Watch Series 3’ü üretmeye başlıyor. Peki bu yeni akıllı saat bize ne gibi yenlikler verecek. Saatin sahip olmasını beklediğimiz özelliklerine bir bakalım.

Daha önce Seri 1 ve Seri 2 de olduğu gibi yine aynı ölçüler ile karşımıza çıkacak gibi. Bu ölçüler 38 mm ve 42 mm  büyüklüğündeydi. Görüşler bu ölçülerin sabit kalacağı yönünde. Apple’ın üretim politikasına baktığımız zaman çok sık değişiklik yapmayan bir firma olduğunu görebiliriz. Özellikleri gıdım gıdım eklemekte üstüne yok. Var olan Apple Watch akıllı saatlerin tüm özelliklerine sahip olup ekstradan LTE bağlantı seçeneği ile birlikte geleceği düşünülmekte. LTE bağlantısı ile artık iPhone’a bağlı kalmadan özgürce kullanabileceğiz.

Economic Daily’nin raporuna göre, seri üretime ilişkin verdiği notla birlikte, yeni nesil Apple Watch’in 2017 yılının dördüncü çeyreğinde devreye gireceğini belirtti. Apple, yaklaşan iPhone etkinliğinde üçüncü nesil modeli bir süre sonra piyasaya süreceğini açıkladı.

Bunun yanında etkinlikte HomePod hoparlörü ve 4K HDR Apple TV tanıtılması planlanıyor.

Yapılacak etkinlikte ve tanıtılacak ürünler hakkındaki beklentileriniz nelerdir? Aşağıdaki yorum kısmında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Yeni iPhone ve Apple Watch beklentilerimizi karşılar mı?

Diğer Apple Haberleri için buraya tıklayınız.

Apple etkinliğini izlemek için buraya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir