AirPods için tasarlanan şarj ve taşıma kılıfı.

/ 7 Eylül 2017 / 868 views / yorumsuz
AirPods için tasarlanan şarj ve taşıma kılıfı.

AirPods için tasarlanan şarj ve taşıma kılıfı.

AirPods için tasarlanan şarj ve taşıma kılıfı. Apple AirPods kulaklıklar tanıtıldığı andan itibaren ilgi çekici oldu. Bir çok kişi de (bence) türkiye şartlarına göre pahalı olmasına rağmen bu kulaklıkları alıp kullandılar. Kulaklıklar hakkında yapılan bir çok yorum ise oldukça olumlu. Apple bu kulaklıkları çok şık ve küçük bir kutu ile birlikte satışa sunmuştu. Bu şekilde o küçük şirin kutuyu da yanımızda taşımamız gerekiyor. Artık yanımızda o kadar çok şeyi taşıyoruz ki bir kutu daha eklenince insan düşünmüyor değil, acaba bunun bir çözümü olamaz mı diye.

Evet aynı şeyi düşünen birileri daha olmuş. Pebble SmartWatch kurucusu Eric Migicovsky ve arkadaşları bu sorunu bir çözüme kavuşturmak adına yola koyulmuşlar. iPhone şarjı işlevi gören ve aynı zamanda AirPods kulaklıklarımızı yanımızda taşımamızı sağlayan bir kılıf ile karşımıza çıktılar.

Hızla büyümeye devam eden proje bir kaç düzine destekçiden fon alıyor. Eğer yeteri kadar destek görür ve satışa sunulur ise PodCase‘i 79 $, çiftli şarj özelliğine sahip kılıf ise 99 $’a satın alınabilecek.

AirPods Taşıma kılıfı-bayelma.com

Ortaya çıkan bu ürün, AirPods kulaklıklarımızı her zaman kolaylıkla yanımızda taşımamızı ve şarj olayını sorun etmememizi sağlayabilir. Bu ürünün özellikleri şu şekilde olacağı söyleniyor. 2500 mAh şarj kapasitesine sahip bir batarya ile sunulacak kılıf USB – C bağlantı noktası ile hem iPhone telefonumuzu şarj edecek hemde kulaklıların kullanımda olmadığı zaman yani kabın içerisinde olduğu anlarda kulaklıklarımız şarj edilecek.

iPhone ve AirPods için şarj ve taşıma kılıfı.

Bir çok defa kaybolan AirPods kulaklıklara tanıklık etmişizdir. Çok küçük ve kablosuz bir ürün olduğu için sahip çıkmak gerçekten zor oluyor. İlk anda çok güzel ve pratik bir çözüm olduğunu düşünüyorum ama yanımda bu kadar kalın bir şeyi sadece kulaklıklar taşınsın diye taşıyabilir miyim bilmiyorum. Kılıf hakkında düşündüklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz sizce tutar mı? Yoksa kulaklıkları kendi kabında taşımak daha mantıklımı olur?

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Apple Haberleri için buraya tıklayınız.

Etiketler