Age of Empires 4’ün duyurusu yapıldı!

/ 22 Ağustos 2017 / 534 views / yorumsuz
Age of Empires 4’ün duyurusu yapıldı!

Age of Empires 4’ün duyurusu yapıldı! Microsoft bugün hiç beklenmedik bir anda dün gerçekleştirdiği etkinliğin ardından bir anda Age of Empires 4’ün duyurusunu yaptı. Hazırlanan videoda çok kapsamlı bir tanıtım yok sadece konsept görüntüler yer alıyor.

Peki bizi nasıl bir Age of Empires 4 bekliyor?

Age of Empires 4 hakkında aşağıda izleyeceğiniz videodan başka bir bilgi verilmedi. Şu an sadece fragman tadında bir videoya sahibiz. Bu sebepten dolayı şu anda bizi nasıl bir oyunun beklediği konusunda pek bir fikrimizde yok.

Yakın bir zamanda Age of Empires serisinin ilk oyununu da HD grafiklerle tekrardan yapıp hayata geçireceğini açıklayan Microsoft’un Age of Empires serisini yeniden canlandırma hayalleri içinde olduğu Age of Empires 4 ile birlikte artık su götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun hakkında son olarak söyleyebileceğimiz konu da yapımcısı ile alakalı. Oyunun Sega firması için hazırladığı oyunlarla tanıdığımız Relic firması tarafından hazırlandığı. Microsoft bundan kısa bir süre önce Age of Empires serisini PC oyuncularının hayatına sokan Ensemble Studios’u kapatma kararı almıştı.

Son olarak Age of Empires 4 şimdilik Windows yüklü PC’ler için piyasaya sürülecek ve oynanabilir olacak.